Aktualitet

1.3 ton kokainë/ SPAK: Kamionin e kishim nën kontroll, nuk ka lidhje me ne

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:40 - 19/02/20 |
mapo.al

Kreu i SPAK, Arben Kraja reagon për Abc News lidhur me 1.3 ton kokainë që kaloi nga Shqipëria dhe u kap në Maqedoninë e Veriut. Në një prononcim për mediat, Kraja është shprehur se lënda narkotike nuk ka lidje me Shqipërinë, por ka kaluar tranzit dhe se e kanë patur nën kontroll. “E kemi pas nën kontroll. Është vetëm tranzit. Nuk ka lidhje me ne”, ka thënë Kraja.


LEXO EDHE: 


1.3 ton kokainë kaluan mes përmes Shqipërisë drejt Maqedonisë së Veriut, tre të arrestuar 


Etiketa: ,

Pas