Aktualitet

“1 milion dollarë për një natë?” – Enca jep përgjigjen që nuk pritej


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:17 - 19/06/21 |
mapo.al

Në bisedat virtuale të Enca Haxhias nuk mungojnë pyetjet pikante, të cilave këngëtarja vendos t’u përgjigjet publikisht.


Mbrëmjen e djeshme, artistja vendosi t’i kushtojë pak kohë ndjekësve, që janë shumë kuriozë të dinë pothuajse gjithçka për jetën profesionale dhe private të këngëtares.


“A je për me ba dashni?”, ishte njëra nga pyetjet e ‘sikletshme’, së cilës ajo iu përgjigj: “Çdo ditë”.Ndërkohë, një tjetër i shkruante se si ka mundësi që një vajzë kaq e bukur sa Enca nuk është martuar ende.
Më duhet ujë i shenjtë për sytë pas kësaj pyetjeje…”, shkroi Haxhia.25-vjeçarja nuk nguroi t’i përgjigjej edhe një tjetër pyetjeje pikante.

“1 milion dollarë për një natë?”, i shkruante ndjekësi, të cilit Enca i tha: “Euro”.

Mes mesazheve të shumta, artistja vuri re se kishte shumë pyetje për bullizmin. Duke mbështetur fansat, artistja zbuloi se edhe ajo është bullizuar shumë, por tani e di se çfarë vlere ka dhe se kush është, prandaj nuk i bëhet vonë fare se çfarë thonë të tjerët për të.

“Njerëzit që më kanë bullizuar në të shkuarën, tani më luten për mesazhe, mesazhe me zë, foto, autografe për kushërinjtë e tyre ose motrat dhe vëllezërit, fëmijë që më duan. Kjo duhet të jetë edhe historia juaj”, shkroi ndër të tjera 25-vjeçarja për t’i bërë të ndihen më mirë ata që bullizohen.

<
>
enca-haxhia-7-156x280 enca-193x350 enca-haxhia-13-204x350 enca-haxhia-31-160x280 enca-haxhia-8-154x280
1


Etiketa: , ,

Pas