Aktualitet

5-vjeçari u gjet i aksidentuar në rrugë, babai: Më ra nga dritarja e makinës…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:54 - 26/12/19 |
mapo.al

Detaje të rënda dalin në dritë nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Shkodër, ku një fëmijë u dërgua në gjendje kome në spital. Bëhet fjalë për një djalë 5-vjeçar, i cili në rrethana të paqarta u dërgua në spital nga një makinë e rastit që kalonte në afërsi të urës se Bardhajve të njësisë Rrethina. Pak minuta më vonë në spital është paraqitur dhe babai i vogëlushit, i cili ka pohuar se djali kishte rënë nga dritarja e makinës.


LEXO EDHE: Shkodër/ Ngjarje e rëndë, 5-vjeçari gjendet i aksidentuar në rrugë, përfundon në komaEtiketa: , , , ,

Pas