ShowBizz

12 mln followers-a/ Demi Rose zhvishet për fansat (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:11 - 10/01/20 |
mapo.al

Demi Rose di sesi t’i kënaqë fansat. Modelja pasi grumbulloi 12 milionë ndjekjës vendosi të falënderonte në mënyrën që di ajo më mirë.

Demi u zhvesh tërësisht dhe pozoi para kamerës për ti treguar ndjekësve që i do.


Ajo publikoi foton dhe videon në Instagram ku shkruan: “Bukuria qëndron në sytë e atij që e sheh. 12 milionë, ju faleminderit. Ju dua.”

Demi padyshim ndezi rrjetin me imazhet duke ngritur temperaturat në rrjetet sociale.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas