Kryesore

1200 kutitë e para në rang vendi, ja rezultatet


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:05 - 26/04/21 |
mapo.al

Pasi është numëruar gjatë gjithë natës, nga KQZ janë raportuar disa të dhëna të deritanishme, kur rezuton se përfunduar 1203 kuti, ku del se PS prin deri më tani, me një shifër prej 50.9 përqind, ndërsa PD dhe LSI kanë diku 46.1 përqind.


Po ashtu është konfiormuar deri në këto momente se PSD e ka kaluar pragun dhe lufton për mandate.


Këto janë rezultatet e orës 7 të mëngjesit.1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas