Aktualitet

134 sekonda për golin e parë në derbi, Sadio Mane ndëshkon Everton (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:45 - 17/10/20 |
mapo.al

Ka nisur derbi Everton-Liverpool dhe goli i parë ka ardhur shumë shpejt.


134 sekonda i kanë mjaftuar kampionëve të Klopp për të ndëshkuar ekipin e Carlo Ancelottit.


Aksion i bukur i “The Reds”, driblim dhe asist i Robertson nga krahu i majtë dhe finalizim i Sadio Mane.1Etiketa: , ,

Pas