Sport

Newcastle “djeg” United, ‘Djajtë e Kuq’ futen në krizë (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:51 - 06/10/19 |
ro ot

Një gol i Longstaff mjafton për të futur totalisht në krizë Manchester United. “Djajtë e kuq” nuk fitojnë prej 3 takimesh dhe kjo nuk është periudha më e mirë për ta.


Dëmtimet duket se e kanë komplikuar situatën e Solskjaer në krye të United, që tashmë mposhtet edhe nga Newcastle, 1-0. Pas 8 javëve të para, United numëron vetëm 9 pikë në vendin e 11-të.


1

Etiketa: , , ,

Pas