Aktualitet

2 orë para ngjarjes…Detaji që mund të zbulojë vrasësit e 20-vjeçares në Greqi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:06 - 22/05/21 |
mapo.al

Vrasja e 20-vjeçares britanike nga grabitësit në lagjen Glyka Nera të Athinës në Greqi duket se po shkon drejt zbardhjes.


Një tjetër element kryesor i rëndësishëm është zbuluar nga hetimet pasi kamerat kanë fiksuar një makinë e cila dyshohet se ka qenë e autorëve.


Vetë banorët e zonës konfirmojnë se prej ditësh ka patur lëvizje të dyshimta në lagje, ndërsa makina ka qenë në këtë zonë dy orë para vrasjes, teksa pas vrasjes është larguar duke u kthyer majtas drejt Agia Paraskevi.Dyshohet se autorët e lanë automjetin në një zonë të shkretë pasi ka pak shtëpi në atë zonë dhe autorët mund të shkonin tek banesa e çiftit pa i vërejtur askush.1
Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas