ShowBizz

2 vite karrierë/ Tayna ka një premtim për fansat e saj

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:12 - 01/06/20 |
mapo.al

U bënë dy vite në skenë dhe fama e saj është rritur dita-ditës, duke e kthyer Taynën një ndër reperet më të paguara të vendit.


Bashkëpunimi me Don Phenom, me këngën “Columbiana”, ishte premisa për arritjet e Taynës.


Kënga u bë hiti i momentit dhe Tayna u kthye në reperet më të komentuara, e cila nisi të kërkohej kudo nëpër koncerte.


 


 

View this post on Instagram

 

Shnet paç!

A post shared by Tayna (@tayna) on

Reperja vazhdoi të sillte të tjera projekte si personale, ashtu edhe bashkëpunim, duke ngjitur një nga një shkallët e suksesit të saj.

Me rastin që bën 2 vite në skenë, ajo ka falenderuar të gjithë ata që e kanë mbështetur që prej fillimit dhe i ka premtuar publikisht fansave se do të vazhdojë t’i argëtojë.

 

View this post on Instagram

 

Vizioni “Dita e pare pas karantines” 🤔

A post shared by Tayna (@tayna) on

U bënë 2 vite karrierë! Prej atëherë jam rrit çdo këngë e më shumë e po më duket që jam që 20 vite këtu! E për këtë ju jam falenderuese juve krejtve që vazhdoni m’i dëgju këngët e mia, e unë kam me vazhdu me ju argëtu!”– shkruan ajo.

 

View this post on Instagram

 

Because red…🌹

A post shared by Tayna (@tayna) on


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas