Aktualitet

22-vjeçari me “Smart” përplas rëndë një 33-vjeçare


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:31 - 29/10/21 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës.


Mësohet se një i ri me Smart, ka përplasur një 33-vjeçare.


E reja ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.Njoftimi
Me datë 29.10.2021, rreth orës 15:20, në lagjen Nr.13 Durrës, mjeti tip “Smart” me drejtues shtetasin B. D., 22 vjeç, ka aksidentuar shtetasen K. B., 33 vjeçe, e cila ishte duke qarkulluar me biçikletë.
Si pasojë e përplasjes shtetasja K. B, ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave te aksidentit.1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas