25 prilli/ Basha: Beteja vazhdon, do të luftojmë deri në fitore për demokracinë

Kryetari i PD, Lulzim Basha bëri daljen e parë për mediat pas zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit, ku nga selia blu iu drejtua qytetarëve me një mesazh. Basha akuzoi qeverinë se cenoi garën elektorale duke blerë votat dhe kërcënuar qytetarët, por shtoi se demokratët sot me mbështetjen që kanë marrë të dielën, mbi 600 mijë … Continue reading 25 prilli/ Basha: Beteja vazhdon, do të luftojmë deri në fitore për demokracinë