Aktualitet

25 prilli – Basha mbledh 20 drejtuesit e qarqeve


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:59 - 07/02/21 |
mapo.al

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur në Selinë Blu mbrëmjen e së dielës drejtuesit e qarqeve dhe sekretariatin.

Kjo është mbledhja e parë e PD-së me drejtuesit e qarqeve pas zyrtarizmit të listës.


Basha këtë mbledhje e zhvillon me 20 drejtuesit politikë të qarqeve të vendit.
Mësohet se fokusi i takimit është përballja elektorale e 25 prillit.


LEXO EDHE:


Mbledhja e parë – Porositë e Bashës për drejtuesit e qarqeve

1


Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas