Aktualitet

25 prilli/ Klevi Pojana: Ndryshimi do të vijë nga riniaBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:55 - 22/09/20 |
mapo.al

Nenkryetari i LRI-së, Klevi Pojani, nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale shprehet se më 25 prill, ndryshimi do të vijë nga rinia.


Më tej, Pojani, thotë se një qeverisje e përgjegjëshme do t’i hapte derën e rikthimit në atdhe të të rinjve që janë larguar ditët e fundit.


Statusi i Klevi Pojanit:Mbi çdo gjë tjetër, pasuria më e çmuar që ka Shqipëria është rinia!


Prandaj ne jemi të vendosur për t’i dhënë çdo të riu dhe të reje në këtë vend më shumë mundësi përfaqësimi real, arsimi cilësor dhe punësimi dinjitoz.


Një qeverisje e përgjegjshme, nga njerëz që e duan Shqipërinë do të hapte derën e rikthimit në atdhe për mijëra të rinj që janë larguar vitet e fundit.

Kjo është bejeta jonë më e madhe.

Sot nga Paskuqani me Bertin, Frenklin, Erisën e Roselën mirëpritëm të tjerë të rinj që i bashkohen uraganit të 25 Prillit.

Ndryshimi do të vijë nga rinia.


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas