Aktualitet

“25 prilli po vjen”- PD: Shqipëria dështoi sepse u mor peng nga Rama


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:11 - 03/03/21 |
mapo.al

Partia Demokratike, shkruan në rrjete sociale se Shqipëria ka dështuar, sepse u mor peng nga kryeministri Rama.

PD shprehet se Rama e la Shqipërinë në vendnumëro, dhe nuk mundi të sjellë ndryshimin që i duhet vendit.


Më tej, PD shkruan se ka ardhur koha për ndryshim, duke kujtuar se zgjedhjet e 25 prillit po afrojnë.
Statusi nga PD:


Rama që dështoi për 8 vjet me radhë dhe e la Shqipërinë në vendnumëro, nuk mund të sjellë ndryshimin që i duhet vendit tonë për të dalë nga kriza ku ai e zhyti.


Ndërkohë që vendet rreth nesh ia dolën të përparojnë, Shqipëria dështoi, sepse u mor peng nga Rama. Ka ardhur koha për ndryshim. Ne së bashku do ta sjellim këtë ndryshim dhe me 25 prill Shqipëria do të fitojë!

1


Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas