Aktualitet

“25 prilli po vjen”- Thirrja e Metës: Kujdes me Kushtetutën, mos thoni s’e dija


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:02 - 24/02/21 |
mapo.al

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka bërë një thirrje të fortë sot për çdo zyrtar në Shqipëri.

Kreu i Shtetit iu kërkon të kenë kujdes në respektimin e Kushtetutës dhe ligjit duke kujtuar se 25 prilli po afron.


“PARALAJMËROJ ÇDO ZYRTAR në Republikën e Shqipërisë: Të ketë KUJDES maksimal në respektimin e Kushtetutës dhe në respektimin e ligjit!
Nesër nuk mund të thotë: “Më detyruan!” apo “Nuk e dija!”.
25 PRILLI PO AFRON! 🇦🇱”, thotë Meta.
1
Etiketa:

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas