Aktualitet

Greqia në alarm nga përdhunuesit, 25-vjeçarja abuzohet nga 4 palestinezë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:22 - 23/06/21 |
mapo.al

Pas abuzimit seksual me një 50-vjeçare shqiptare, një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gerqi.


Mediat Helene shkruajnë se një 25-vjeçare atje, është rrëmbyer dhe është përdhunuar nga katër palestinezë.


Ata e morën vajzën në një taksi dhe e dërguan në një apartament përdhes në Athinë.Policia ka mundur të arrestojnë tre prej personave të përfshirë në këtë ngjarje të rëndë.
Në pranga kanë rënë tre persona të moshave, 19, 21 dhe 27 vjeç, ndërsa personi i katërt i përfshirë është ende në kërkim.Ngjarja është regjistruar mëngjesin e sotëm.

1


Etiketa: , , ,

Pas