Aktualitet

26-vjeçari i jep fund jetës në Lushnje, hidhet nga kati i dytë i një ndërtese


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:04 - 03/02/21 |
mapo.al

Një ngjare e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në Lushnje.

Mësohet se një i ri, është vetëhedhur nga kati i dytë i një ndërtese, duke i dhënë fund jetës.


Shkaqet e ngjarjes janë ende të paqarta, ndërkohë autoritetet kanë nisur hetimet.
26-vjeçari B.H., kreu vetëvrasje saktësisht në afërsi të rotondos së Savrës.


Njoftimi i Policisë:


Sot rreth orës 20:20, në afërsi të rotondos së Savrës, shtetasi B. H., 26 vjeç, banues në lagjen “Skënder Libohova”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i dytë i një ndërtese dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po kryhen veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas