Arkiva 2

2751 metra lartësi, Meta dhe Bes Kallaku ngjisin majën e Korabit

               Publikuar në : 21:12 - 29/08/19 |
mapo.alm

Presidenti Ilir Meta, së bashku me aktorin e humorit Bes Kallaku kanë përfunduar ngjitjen në malin e Korabit, më i larti në Shqipëri. Në “Facebook”, Meta ka publikuar një foto, ku së bashku me Besin kanë pozuar duke bërë shqiponjën.


“Ju përshëndesim të gjithëve dhe ju urojmë një mbrëmje të këndshme bashkë me Bes Kallakun, nga maja e Korabit në lartësinë 2751m, maja më e lartë, jo vetëm e Shqipërisë, por edhe e Ballkanit.”, shkruan Meta në rrjetin social.69691370_2456127347766857_3191950339255304192_n


Capture


Etiketa: ,

Pas