ShowBizz

2TON publikon projektin e ri “Faj”


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:30 - 30/01/19 |
mapo.al

Në mesin e disa këngëve që u publikuan sot është edhe ajo e 2TON-it.


Reperi nga Ferizaj lançoi këngën “Faj” në youtube.


Projekti u realizua nga vetë artisti me beat nga XonOxa e klip nga Shaban Shabani.Kjo këngë pason “Rrethi jem” që doli muajin e kaluar dhe mori miliona klikime në youtube.
Më poshtë keni mundësi ta shihni projektin e ri.1


Etiketa: , , ,

Pas