Aktualitet

‘S*x falas nëse vaksinoheni’/ Oferta e pazakontë e shtëpisë publike


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:20 - 11/11/21 |
mapo.al

Një bordello austriake ka gjetur një mënyrë për të nxitur njerëzit të vaksinohen, si edhe për të rritur numrin e klientëve që ka rënë për shkak të pandemisë së COVID-19.


“Fund Palast” ofron vaksina kundër koronavirusit dhe të gjithë ata klientë që pranojnë do kenë mundësinë që për 30 minuta të qëndrojnë falas në një nga saunat e hotelit, me një nga vajzat që punon në bordello, të cilën e përzgjedhin vetë.


Afërsisht 64% e popullsisë së Austrisë është plotësisht e vaksinuar, ndërsa qytetarët që nuk kanë pranuar deri tani nuk u lejohet të hyjnë në kafene, restorante dhe parukeri.Rregulli “2G”, i cili kërkon prova të vaksinimit të plotë ose shërimit nga koronavirusi, është gjithashtu në fuqi për hyrjet në hotele, kinema apo evente ku ndodhen më shumë se 25 persona.
Vendosja e këtyre rregullave ka çuar në rënie të numrit të klientëve në shtëpitë publike.<
>
prost1 prost2 prost3 prost
1


Etiketa: , , , ,

Pas