Aktualitet

30-vjeçari ra nga lartësia, Policia jep detaje: Dyshohet se është vetëhedhur


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:42 - 01/08/20 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në zonën e “Unazës së Re” në Tiranë, ku një 30-vjeçar ka rënë nga lartësia. Sipas policisë 30-vjeçari O.H., dyshohet se është vetëhedhur.

Ndërkohë grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Tiranë/Informacion paraprak
Më datë 01.08.2020, rreth orës 20:15, në Unazë të Re, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia shtetasi O.H., 30 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.


Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas