Aktualitet

“36 rrotullime rreth diellit me diejt pranë”, Bieta Sulo feston sot ditëlindjen


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:49 - 09/04/21 |
mapo.al

Bieta Sulo është një ndër moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar dhe sot ajo feston ditëlindjen.

Moderatorja ndau në rrjetet sociale momentet e bukura të ditës së shënuar, që i festoi me personat e saj më të dashur.


 

Në një postim me të birin, Kroin, teksa ndez qirinjtë e tortës, Bieta shkruan:Minutat e para te 9 prillit. Ia vlekan 36 rrotullime rreth Diellit, sepse me diejt e mi prane mosha reale eshte kjo…”


 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo)

Më herët gjatë një interviste, Bieta dhe Albani kanë treguar se kanë plan të zgjerojnë familjen e tyre, madje gjithçka e kanë më se të qartë. Bieta dhe Albani shprehën dëshirën për të pasur edhe dy fëmijë të tjerë, e madje moderatorja tha se e mira do të ishte që të ishin binjakë.

Megjithatë, ende nuk ka një lajm të tillë nga çifti shumë i dashur i televizionit dhe fansat janë akoma në pritje të një shtatzënie të mundshme që do të ndryshonte jetën e Albanit dhe Bietës.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas