4 gola dhe spektakël nga anglezët, ndeshje rrezikon të pezullohet

Anglia ka shënuar katër gola në pjesën e parë ndaj Bullgarisë. Skuadra e Southgate nuk kishte asnjë problem në fushën e lojës, por shumë urrejtje jashtë saj. Në shkallët e stadiumit janë dëgjuar vetëm thirrje raciste teksa tifozët ballkanas kanë përqeshur lojtarët me ngjyrë të Tre Luanëve duke bërë si majmunë. Arbitri i ndeshjes ka … Continue reading 4 gola dhe spektakël nga anglezët, ndeshje rrezikon të pezullohet