Aktualitet

4 raste të reja me COVID-19 në Elbasan, mes të infektuarve drejtori i një banke

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:25 - 04/07/20 |
mapo.al

Nga 19 tamponë të marrë një ditë më parë në Elbasan, 4 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.


Mes të infektuarve eshte edhe drejtori i një bankë të qytetit.


Pak ditë më parë u infektua një punonjëse banke, por nuk i përkasin së njëjtit institucion financiar.


Sot është kryer dezifektimi i bankës, ndërsa pritet t’i nënshtrohen tamponit punonjës të tjerë të bankës.


Në 24 orët e fundit u shënuan 2 viktima dhe u regjistruan 67 raste të reja.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas