Horoskopi

4 shenjat e Horoskopit që nuk e pranojnë asnjëherë fajin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:25 - 03/10/21 |
mapo.al

Në këtë artikull do rendisim shenjat e horoskopit që e kanë të vështirë ta pranojnë fajin e tyre dhe mundohen të kritikojnë të tjerët.


Demi


Personat e shenjës së demit, në shumicën e rasteve i mundon kokëfortësia. Ata e kanë shumë të vështirë ta pranojnë fajin.Luani
Luanët duan të shohin dobësitë te të tjerët dhe menjëherë fajësojnë, për diçka që ndoshta e kanë vet fajin.Peshorja

Peshoret kanë rregullat e tyre si duhet të sillet partneri dhe në rastin e parë fajin ia hedhin të tjerëve.

Ujori

Personat e kësaj shenje mendojnë se janë të veçantë dhe nuk gabojnë asnjëherë. Me një ujor duhet të kesh shumë durim. Dëshira për të pasur vetëm sukses, i bën ata të mendojnë se nuk gabojnë.

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas