Aktualitet

“5 parti dhe…288 raste me koronavirus” – plas gallata në rrjetet sociale me partitë e reja


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:08 - 29/10/20 |
mapo.al

Teksa 25 prilli po afron, shumë parti të reja i janë shtuar listës së zgjedhjeve e ky fakt është kthyer në material ‘memesh’ në rrjetet sociale.


Prej disa ditësh, në Facebook dhe Instagram po qarkullojnë meme humoristike, të cilat janë bërë virale.


 <
>
p1-1 p3 p4 123057464_688860261743169_1611195272861822761_n p5

Fakti që, partitë e reja vijnë nga eksponentë të së djathtës është parë si një “shërbim” ndaj kryeministrit Edi Rama dhe mazhorancës, ndërsa kreu i PD Lulzim Basha do të shprehej pak ditë më parë se “nuk ka parti të dala nga PD, janë parti të krijuara nga Rama”.1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas