Teknologji

5 video-lojra vetëm për guximtarët

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:45 - 13/04/18 |
mapo.al

Nuk ka qenë një periudhë e mirë kjo për dashamirësit e video-lojrave horror. Asnjë prej sagave më të famshme nuk ka nxjerrë kapitull të ri këtë vit: as Resident Evil, as Silent Hill, as Dead Space…


Atëherë, çfarë mund të luajnë guximtarët që nuk kanë frikë nga përbindëshat dhe fantazmat? Mos u trembni: shumë shpejt do të dalin në treg lojra të reja fiks për sypatremburit.


Kemi zgjedhur 5 video-lojra që do të dalin këtë vit dhe që nuk duhet t’i humbisni kurrsesi.


<
>
horror horror1 horror2 horror3 horror4 horror5 (1)Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas