Aktualitet

“50 mijë vaksina në janar” – Berisha publikon videon: Rama gënjeu


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:26 - 28/01/21 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar kryeministrin Edi Rama i cili tha se në mes të janarit do vinin 50 mijë vaksina të Pfizer, madje se do i jepte edhe Kosovës 2500, por janari po ikën, dhe duket që ky është premtim i pambajtur.


Statusi i Berishës:


Njoftoi çdo ditë se në mesin e janarit do vinin 50000 vaksinat e Pfizerit. Madje edhe se do ti jepte 2500 Kosovës!! Genjeu, sepse vetëm gënjen!!Nxorri në penxhere Ndrikull Hajninë me bukvalën e radhës, jemi në dritaren e parë të covax për të marrë vaksinat në fillim të shkurtit!!
Miq, ndiqeni dhe shpërndajeni sipas dëshirës këtë video! Sb1


Etiketa: , , ,

Pas