Kryesore

52% e duan kryeministër, Basha: Në 25 prill do fitojë Shqipëria
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:41 - 19/01/21 |
mapo.al

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka komentuar exit poll-in e Flame Tree Adviser, transmetuar mbrëmë në TV Syri, sipas të cilit 52% e të anketuarve, duan liderin e opozitës kryeministër pas 25 prillit.Kreu demokrat ka publikuar në rrjetet sociale faqen e parë të Gazetës MAPO dhe artikullin e Syri web, duke shtuar: “Falemindërit për mbështetjen. Ndryshimi po vjen. Në 25 prill do fitojë Shqipëria”.
LEXO EDHE:Sondazhi – 52 për qind duan Bashën Kryeministër


86


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas