Aktualitet

53-vjeçarit në Pogradec, i vendosin tritol në oborrin e shtëpisë (EMRI)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:41 - 13/02/21 |
mapo.al

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur në fshatin Starovë, Pogradec.


Burime për mediat bëjnë me dije se lënda plasëse ka qenë vendosur në oborrin e banesës së Petrit Çekiçit.


Fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka pasur të lënduar por vetëm dëme materiale.Autoritetet kanë nisur hetimet në lidhje me ngjarjen.Pogradec/Informacion paraprakMë datë 13.02.2021, rreth orës 03:30, në fshatin Starovë, Pogradec, në oborrin e banesës së shtetasit P. Ç., 53 vjeç, ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse, e cila nuk ka shkaktuar dëme në njerëz apo dëme materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku po vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas