Aktualitet

55-vjeçari gjendet i pajetë në banesë, dyshimet e para


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:40 - 15/03/20 |
mapo.al

MEMALIAJ – Një 55-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në Memaliaj mbrëmjen e sotme.


Mësohet se ngjarja është regjistruar në lagjen nr.1 të qytetit, ndërsa viktima, identifikuar si Leonidha Duka, është gjetur nga komshinjtë.


Një dite me pare, Duka u shtrua ne gjendje të përkeqësuar në Qendrën Shëndetësore ne Memaliaj pasi ra pa ndjenja.Leonidha Duka 55 vjeçar, jetonte i vetëm ne banese, ai vuante nga depresioni dhe tensioni, ndërsa paraprakisht, vdekja e tij dyshohet për shkaqe natyrale.
/Mapo.al/1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas