Aktualitet

58-vjeçari gjendet i pajetë në autostradën Tiranë-Durrës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:36 - 20/06/20 |
mapo.al

Një 58-vjeçar, i cili punonte si Security është gjendur i pajetë në autostradën Tiranë-Durrës, rreth orës 20:41, të mbrëmjes së djeshme.


Viktima i dientifikuar me inicialet I.D është gjetur pranë një subjekti privat ku ka qenë me shërbim.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale.Etiketa: ,

Pas