Bota

6 orë në kullën Eiffel, kapet ‘Spider Man-i’ francez

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:57 - 21/05/19 |
mapo.al

Një person i veshur si personazhi i filmave ‘Spider Man’ ka guxuar pasditen e djeshme të ngjisë kullën Eiffel në Paris, duke i trembur të gjithë vizitorët. Ky person arriti të kalojë tre katet e kullës duke i shkuar deri në fund pas më shumë se 6 orësh ngjitje. Ai nuk iu bind për orë të tëra thirrjeve të Policisë apo këshillave të forcave zjarrfikëse. Pas 6 orësh “spektakli”, forcat zjarrfikëse dhe ato të policisë kanë bërë të mundur kapjen e tij.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas