Aktualitet

6 viktima dhe 438 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e VeriutBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:36 - 16/10/20 |
mapo.al

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë realizuar 2,306 testime prej të cilave kanë rezultuar pozitiv 438 persona.


Ndërkohë autoritetet shëndetësore bëjnë me dije se 6 pacientë nuk e kanë fituar betejën me koronavirusin.


 Sakaq numri i përgjithshëm i personave që kanë humbur jetën nga COVID-19 ka arritur në 821 persona.
Etiketa: ,

Pas