ShowBizz

7 mijë euro rrogë? Blendi Fevziu nuk ngurron të tregojë sa paguhet


               Publikuar në : 14:01 - 12/07/19 |
mapo.al

Blendi Fevziu është padyshim një ndër gazetarët më të paguar në Shqipëri. Ai e ka konfirmuar këtë gjë në emisionin “Treshat”, ku i është përgjigjur pyetjes së moderatores Bora Zemani, nëse paguhet më shumë se 7 mijë euro në muaj për drejtimin e emisionit “Opinion”.“Po i marr”– ka thënë Blendi.


I pyetur më tej nëse i ngelet ndonjë lekë pas shpenzimeve mujore që bën, ai është shprehur se padyshim që i ngelet. Duhet thënë se Blendi është komentuar prej kohësh për rrogën e majme dhe jetën luksoze që bën, mirëpo deri më tani nuk ka patur asnjë shifër zyrtare rreth të ardhurave të tij.
Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas