Aktualitet

72 vite – Një video që tregon çfarë është NATO














Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:27 - 04/04/21 |
mapo.al

Në kuadër të 72-vjetorit të NATO-s,  Sekretari Shteteve të Bashkuara, Anthony Blinken, shprehet se “NATO realisht nuk përcaktohet nga ajo kundër së cilës jemi, po nga ajo çfarë na bashkon”





 


Në një video të publikuar në rrjete sociale nga Ambasada Amerikane, tregohet se çfarë përfaqëson NATO dhe se çfarë do të thotë për të gjitha vendet e saj anëtare.




 



1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas