ShowBizz

8 Marsi/ Mesazhi epik i Flori Mumajesit!


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:50 - 08/03/19 |
ro ot

“Gjej një grua me tru, se vaginë kanë të gjitha!” Ky është mesazhi që jep këngëtari dhe kompozitori njohur Flori Mumajesi. Në fakt është një slogan i njohur që qarkollon online në shumë vende të botës. Por e rëndësishme është se dhe Flori i është bashkuar këtij mesazhi sensibiluzues në kohën kur vajzat rendin pas operacioneve plastike për të ndryshuar pamjen e jashtme.1


Etiketa: , , ,

Pas