Bota

8-vjeçari ngec në teleferik/ Babai i kap dorën, djali bie (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:06 - 25/06/19 |
mapo.al

Një djalosh 8-vjeçar ka përjetuar një situatë “tmerri” së bashku me prindërit e tij. Për një moment ai ka rrëshqitur nga stoli i teleferikut, por babai i tij ka mundur ta shpëtojë. Djali ka qendruar për disa minuta i varur në duart e babait të tij, derisa aty erdhi një grup skiatorësh të cilët u mobilizuan për të shmangur një incident të mundshëm. Ata kanë marrë një rrjetë dhe një dyshek sfungjer dhe i kanë vendosur poshtë djalit 8-vjeçar, i cili ishte rreth 8 m lartë. Më pas atë e kanë udhëzuar që të heqë skitë nga këmba në mënyrë që kur të bjerë të mos vritet. Pas pak, babai i lëshon dorën djalit dhe ai bie…


Shikoni videon:

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas