Sport

869 ditë, koincidenca e rrallë që lidh Mesin me Ronaldon

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:38 - 31/01/19 |
mapo.al

Një portal i njohur sportiv ka zbuluar një koincidencë të rrallë, ndoshta unike në botë, që lidh dy yjet e futbollit Mesin me Ronaldon.Sipas GiveMeSport, diferenca e moshës mes Leo Mesit dhe Kristiano Ronaldos është 869 ditë.


Dhe, 869 ditë është po ashtu diferenca e moshës mes djalit të Mesit, Tiago Mesi, me djalin e Ronaldos, Kristiano Ronaldo Jr.
E pabesueshme, por e vërtetë.1Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas