ShowBizz

A do ta shohim sërish në këtë rol? Flet aktori Rowan Atkinson, i njohur si Mr.Bean…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:45 - 06/10/18 |
mapo.al

Rowan Atkinson, i njohur si Mister Bean, u përhap si një stuhi e fuqishme në të gjithë botën në vitet  ‘90. Aktori mori famë botërore falë këtij roli. Është një personazh shumë i dashur për të gjithë që nga ajo kohë dhe vazhdon të jetë dhe në ditët e sotme.


Por 63-vjeçari thotë se ndoshta nuk do të kthehet më në rolin e ‘Mr Bean’ pasi ndjehet se ka bërë gjithçka që ka mundur për karakterin.


Gjatë një interviste për emisionin Graham Norton, aktori u shpreh: “Unë dyshoj se do të rishfaqet ndonjëherë. Ka një pikë kur ju keni bërë gjithçka që mundeni.


Por, kurrë mos thuaj kurrë.


Aktori për herë të parë mori rolin në vitin 1990 dhe luajti 15 seri të krijuara nga komediani Richard Curtis. Pas gjithë këtyre pati edhe shumë seri të tjera dhe dy filma, ku ndër të fundit orej të cilëve ishte Mr Beans Holiday, i cili u laçua në vitin 2007.

<
>
auto_2500C7CE00000578-5970623-Blackadder_and_Mr_Bean_star_Rowan_Atkinson_has_been_a_victim_of_-a-1_15320052784771538827628 download images (1) images maxresdefault (1) maxresdefault (2) maxresdefault (3) maxresdefault Mr_beans_holiday_ver2 unnamed

 

 

 

 


Etiketa: , , , ,

Pas