Aktualitet

A do të heq Adele dorë nga muzika? Fansat janë të shqetësuar

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:08 - 17/03/20 |
mapo.al

Pas themelimit të kompanisë në 2015, Adele ka fituar miliona paundë dhe pas likuidimit shuma arriti në 150,000 paundë. Ky likuidim ka sjell thashethemet se këngëtarja mund të mos performojë më në koncerte.
Lëvizja më e fundit ekonomike e saj i ka lënë fansat të paqartë për të ardhmen e saj muzikore. Pohime nga kompania tregojnë se ajo është në proces likuidimi dhe Adele Adkins (emri i plotë këngëtares) është në bordin e kompanisë .
Por pas një 5 vjeçari pushim, Adele më në fund do të publikojë këngë të reja duke mos hequr dorë nga bota e muzikës.
View this post on Instagram

Auckland / Mt Smart Stadium / Mar 25

A post shared by Adele (@adele) on

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas