Aktualitet

A do të largoheni nga qeveria Rama? Përgjigjet Sandër Lleshaj
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:27 - 15/09/20 |
mapo.al

I ftuar në ‘Open’, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, foli mbi deklaratat e tij për largimin nga qeveria.


Lleshaj tha se deklarata e tij erdhi nga një pyetje e papërcaktuar.


Do largoheni nga qeveria Rama?- e pyeti Eni Vasili.


‘Dy deklaratat e mia nuk lidhen njëra me tjetrën. Tërheqjen nuk e njoh si koncept kur nuk ka arsye etike, morale dhe profesionale. Ishte një përgjigje ndaj një pyetjeje të papërcaktuar.


Sinqerisht nuk ka të bëjë me largimin nga qeveria. Edhe ju nuk mund të jeni gjithmonë moderatore.


Vjen një moshë kur nuk mund të jemi. Një ditë do të largohemi të gjithë, do të largohemi edhe nga kjo botë’– tha ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj


Etiketa: ,

Pas