Arkiva

A e keni vizituar ndonjëherë këtë mrekulli në Shqipëri?
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:06 - 05/07/16 |
mapo.al

Liqeni i Prespës në rrethin e Korçës është një tjetër mrekulli shqiptare e gjitha për t’u shijuar në këtë sezon turistik.


E pasur me histori, natyrë dhe e përshtatshme për lundirm dhe plazh, atje ndodhet edhe një ishull fantastik për adhuruesit e turizmit të aventurës.


Fotot e mëposhtme nuk kanë nevojë për shumë komente.


Pas