ShowBizz

A e njihni? Këngëtarja shqiptare duket kaq ndryshe (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:30 - 18/11/19 |
mapo.al

Nga ekstremi në ekstrem. Kështu shihet edhe në fotot e publikuara në “Instagram” Mimoza Shkodra. Ajo është kthyer nga brune në bjonde dhe duket kaq ndryshe. Këngëtarja duket mjaft provokuese me pamjen e re.

Nuk dihet nëse i ka lyer vërtet apo janë paruke. Ajo ka marrë mjaft komplimenta nga fansat për look-un e ri.


Etiketa: ,

Pas