Aktualitet

A është gati PD për zgjedhje të parakohshme? Basha: Që nesër


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:52 - 05/11/19 |
mapo.al

“PD-ja dhe opozita janë gati për zgjedhje të parakohshme parlamentare që nesër. Gati me program, me ofertë, me vizion, me ofertë dhe gati për t’i fituar”.

Kështu deklaron lideri i PD-së Lulzim Basha.


I ftuar në emisionin “Perballë” të Lutfi Dervishit Basha tha se Partia Demokratike dhe opozita e bashkuar po bëjnë një betejë pa të cilën nuk mund të ketë zgjedhje të lira.
“Partia Demokratike dhe opozita e bashkuar po bëjnë një betejë pa të cilën nuk mund të ketë zgjedhje të lira. Beteja vazhdon për t’i garantuar qytetarëve që të mos përsëritet më ajo që dëgjoi e gjithë bota në 2017-ën në Durrës, në Elbasan, në Shkodër dhe në gjithë Shqipërinë apo ajo që ndodhi në Dibër”, tha Basha.

Lexo edhe :  "Premtim i pambajtur" - Rama i përgjigjet PD-së për aeroportin e Kukësit

1Etiketa: , , , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas