Kryesore

A është kjo ‘shqiponja’ më e bukur?

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:29 - 29/11/18 |
mapo.al

Festat e nëntorit kanë sjellë një vërshim ‘shqiponjash’ dhe flamujsh kudo që ndodhen shqiptarët. Por ndoshta ‘shqiponjën’ më të bukur e ka bërë ylli shqiptar i futbollit, Granit Xhaka.


Krenat për rrënjët shqiptare, mesfushori i Arsenalit ka postuar një foto me të shoqen, Leonita Lekaj më 28 nëntor.Sipas Daily Mail, të dy kanë të njëjtën prejardhje kulturore.


Edhe gjatë ndeshjes kundër Serbisë në Botëror me Zvicrën, Xhaka bëri këtë simbol.


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas