ShowBizz

A është ky mashkulli që i ka ‘rrëmbyer’ zemrën Fifit?


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:56 - 28/04/20 |
mapo.al

Muzika dhe shpirti i saj i çiltër, e kanë kthyer Filloreta Raçin, e njohur me emrin e skenës, Fifi një ndër këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar. Ndërkohë që projektet muzikore zinin vendi më të madhë të diskutimit, jeta private ka qënë gjithmonë nën hije.Megjithatë së fundmi, një dedikim i bërë në rrjetin social ‘Instagram’ ka ngritur dyshimet se ka diçka të re në jetën e këngëtares. Bëhet fjalë për disa fjalë dashurie të publikuara në ‘InstaStory’, në të cilat Fifi ka etiketuar edhe një person, me emrin Xhuljo Tabaku. Djaloshi është nga Tirana dhe e ndan jetën midis Gjermanisë dhe Shqipërisë.Fansat menjëherë kanë menduar se kjo është dashuria e pamundur e Fifit,por këngëtarja ende nuk ka komentuar mbi këto fjalë dashurie.See the source image

1


Etiketa: , ,

Pas