ShowBizz

A ju kujtohet Lepa Brena? Nuk do ta besoni sa seksi duket edhe sot
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:55 - 03/06/18 |
mapo.al

Tani pas shumë viteve, Lepa Brena vazhdon të ketë sukses me këngët e saj në Bosnje dhe Hercegovinë.


Do t’ju duket e çuditshme nëse do t’ju tregojmë se si duket sot këngëtarja e famshme nga Bosnja.


Lepa BrenaLepa Brena (Fahreta Živojinović) ka lindur më 20 tetor të 1960, është sot 56 vjeçe, por duket se ka bërë një aleancë të përjetshme me rininë.Këto foto e tregojnë më mirë këtë gjë.


<
>
l_1528025352-4109050 ll_1528025337-5773727 lll_1528025333-7790501 llll_1528025342-408285

 
Etiketa: , , ,

Pas