KMR

A kanë VIP-at ndjekës fallco në Instagram? Dalin shifrat
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:28 - 21/12/19 |
mapo.al

Në kohët e sotme Instagrami është kthyer në një mjet shumë të rëndësishëm për VIP-at.Aty mund të promovojnë projektet e reja, mund të komunikojnë me fansat, mund të tregojnë jetën e tyre etj.


Prej kohësh tashmë është kthyer në konkurrencë edhe numri i ndjekësve, por sa prej këtyre ndjekësve janë të vërtet?
 
ICMP ka publikuar së fundmi një raport ku zbulon sa ndjekës të rremë kanë të famshmit në profilet e tyre në Instagram.

Përqindjen më të madhe e ka moderatorja amerikane Ellen DeGeneres, me 58%.

Pas saj vjen grupi korean BTS në vendin e dytë me 48%.

Në vendin e tretë është Kourtney Kardashian, më pas Taylor Swift dhe Ariana Grande.

Kim Kardashian hyn gjithashtu në këtë listë pasi 44% e ndjekësve të saj janë të rremë sipas hetimit. Edhe vipat shqiptar rezultiojnë me ndjekës “Fake” në Instagram.

Kimin e ndjek edhe motra e saj Khloe me të njëjtën përqindje. Ndërsa Miley Cyrus ka 45% dhe Drake 38%.

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas