ShowBizz

“A të ka mërzitur Oriola?”/ Eros Grezda flet për lidhjen me modelen

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:32 - 26/05/20 |
mapo.al

Dyshimet për një lidhje të mundshme mes futbollistit të njohur shqiptar Eros Grezda dhe modeles Oriola Marashi, u erdhi fundi. Ka qenë Eros ai që ka folur hapur për lidhjen e tij me modelen.


See the source image


Ata po e kalojnë së bashku këtë periudhë izolimi ndërkohë Grezda ka treguar se kjo situatë karantinimi u ka shërbyer si test për lidhjen.


See the source image


I pyetur për pasionin e saj për fotot, futbollisti u shpreh se nuk e kishte problem pasi e dashura e tij ishte perfekte.

E kam ditur këtë punë, ne çunat nuk e kemi shumë qejf për foto, po e kam të lehtë me të sepse ajo del mirë në çdo kënd”, ka thënë ndër të tjerash futbollisti.

See the source image


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas